"Dawniej i dziś, 50 lat Komunikacji Podmiejskiej na Terenie Gminy Kleszczewo"
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym "Dawniej i Dziś 50 lat Komunikacji Podmiejskiej na Terenie Gminy Kleszczewo".
Wybierz archiwalne zdjęcie związane z autobusami w Gminie Kleszczewo, a następnie wykonaj jego współczesną wersję, w tym samym miejscu, z podobnym kadrem i klimatem. A może masz w swoich zbiorach własną fotografię wpisującą się w temat konkursu? Wykorzystaj ją i odtwórz historię po swojemu, połącz przeszłość z teraźniejszością. Pokaż, jak zmieniła się nasza gmina przez ostatnie 50 lat. Dołącz do zabawy i zatrzymaj czas w kadrze!
Konkurs dla wszystkich, liczy się pomysł i dobra zabawa!
Zgłoszenia do 12 czerwca.
Szczegóły w regulaminie.




















- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!